Srijeda, 08. Srpanj 2020 :: 08:38
Hrvatska turistička zajednica
Udruga hrvatskih putničkih agencija
Turistička zajednica Istarske županije
Istarska kvaliteta
Istarska županija

3. ETNOFILm

8.4.2011. - 10.4.2011.Rovinj

3. ETNOFILm Petak 08.04.

Natjecateljski program

10:00 THE WAY TO SUNDANCE Miguel Bechet/Ursina Maurer, Švicarska, 59 min
11:10 BEA WANTS TO KNOW Roger Canals, Španjolska, 40 min
12:00 PEACE FOR ALL Elizabeta Koneska, Makedonija, 26 min
12:40 ANYTHING BUT BLACK Asura Linkeviciute, Litvanija, 20 min
13:10 A LOOMING PAST Sashi Sivramkrishna, Indija, 54 min
15:30 FLORENCE FIGHT CLUB Luiggi Maria Perotti/Rovero Impiglia, Italija, 82 min
17:00 MADE IN TRENCHTOWN Esther Maagdenberg, Engleska, 35 min
17:45 242 METERS OF LIFE Novica Savić, Srbija, 20 min

19:30 Svečano otvorenje

20:00 RHIZOME Paolo Buccieri, Italija, 52 min
21:10 HUMAN TERRAIN Michael Udris, David Udris, James Der Derian, SAD, 82 min

Subota 09.04.

Natjecateljski program

10:00 GUGARA Jacek Naglowski, Poljska, 68 min
11:15 INVISIBLE NEIGHBORS Mona Hafez/Barbara Koch, Njemačka, 33 min
12:00 MY LAND Jason Burlage, SAD, 99 min
13:45 EARNING DAILY BREAD Ivo Kuzmanić, Hrvatska, 25 min

Specijalni program MINI MEAD

16:00 Ariella Ben-Dov, direktorica festivala “MARGARET MEAD film and video festival“, New York
16:30 PLUG & PRAY Judith Malek-Mahdavi/Jens Schanze, Njemačka/Italija/Japan/SAD, 91 min
18:15 SHOOTING WITH MURSI Olisarali Olibui/Ben Young, Etiopija, 57 min

Natjecateljski program

20:00 ONE DAY IN SMARA Fany De La Chica, Španjolska, 24 min
20:35 KHMER POTS Delphine Moreau, Francuska, 24 min

Koncert 21:30 DAMIR IMAMOVIĆ,
Kazalište Gandusio
Ulaznica 50kn / pretprodaja 35kn - Music shop LINK

Nedjelja 10.04.

Natjecateljski program

10:00 BIRD'S WAY K.Trencsenyi & V.Naumescu, Rumunjska, 56 min
11:00 THE WAY OF TAO Yves De Peretti, Francuska, 52 min
12:00 YEARS IN HAND Evgeny Aleksandrov/Elena Danilko, Rusija, 46 min
12:50 ROMA BOYS - THE LOVE STORY Rozalie Kohutova, Češka, 30 min
15:00 FUNERAL SEASON Matthew Lancit, Kanada, 86 min
16:30 COWBOYS: EAST GERMANY REBELS OF THE VOGTLAND Eric O'Connell, SAD, 28 min
17:10 GOLDEN SCARS Alexandrine Boudreault-Fournier, Kanada, 62 min
19:00 MOSAIC EUROPE Ira Hartmann/Anna Luttgering, Njemačka, 72 min
20:20 PROMISE AND UNREST Alan Grossman/Aine O'Brien, Irska, 79min
21:50 MY MARLBORO CITY Valentina Pedicini, Italija, 52 min

22:45 Zatvaranje festivala i proglašenje pobjednika - Ariella Ben-Dov

Organizator: Etnografski muzej Istre, Trg Istarskog razvoda 1 , tel: +385/52/622 220 /
Ravnateljica: mr.sc Lidija Nikočević

Voditeljica projekta: Tamara Nikolić Đerić, curatrice , tamara@etnofilm.com
Voditelj vizualnih komunikacija/marketing: Agron Lešdedaj , agron@etnofilm.com

Stručni suradnik: Bojan Mucko, bojan@etnofilm.com
Stručni suradnik: Lea Vene, lea@etnofilm.com

Koordinator radionice: Mario Buletić, curatore, mario@emi.hr
Selektorica natjecateljskog programa: dr.sc. Sanja Puljar D’Alessio

Žiri : Ariella Ben Dov, Ljiljana Šišmanović, Saša Srećković

Volonteri: Ines Kopić, Ljiljana Pantović, Marina Pretković, Mirna Ratkajec

opširnijeDodano: 05.04.2011 10:16
Zadnja izmjena: 05.04.2011 10:17

27 posjetitelja online
18.821.763 posjetitelja
od 25. svibnja 2008.
Istra - Sajmovi

Istra - SajmoviIstra ima stoljetnu tradiciju sajmova koju istarski gradovi njeguju i dan danas. Sajmovi su mjesta na kojima se osim trgovanja, ljudi susreću, druže, zabavljaju odvajkada.

Bale, Barban - druge subote u mjesecu
Buzet - prvog petka i trećeg četvrtka
Labin - treće srijede
Motovun - trećeg ponedjeljka
Pazin - prvog utorka
Svetvinčenat – treće subote
Višnjan - posljednjeg četvrtka
Vodnjan - prve subote
Žminj - svake druge srijede; sajam za Sv. Bartola – zadnje subote u kolovozu
Pula – svake subote u Ciscuttijevoj ulici (starine, umjetnine, kolekcionarstvo)
Tel:+385 51 272 222
Fax:+385 51 740 027
Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!